KUBKAMİR LOGO KARE

2017 yılından itibaren bekletilmekte olan KUBKAMİR projesi 2021 yılının Ocak ayı itibariyle yayın hayatına başlamıştır. Yayın hayatına başladığı zaman hedeflenen proje sadece bir alışveriş sitesi olmak değil kullanıcılara yararlı bir site sağlamak oldu.

Öncelik olarak hedef güncel, doğru ve net bilgi anlayışı ile paylaşımlar yapmak. Artık günümüzde internet birçok gereksiz bilgi ile dolmuş bulunmakta. İşte KUBKAMİR olarak bu soruna bir çözüm getirmek amacıyla yayına başlamış bulunmaktayız. Çok basit bir konu hakkında araştırma yaparken eğer aradığınız sitemizde varsa mutlaka cevabını da bulacaksınız. Kullanıcıyı aldatmaya yönelik aranılan soruya cevap vermeyen içerikler değil de doğru soruya doğru cevap vermeyi hedeflemekteyiz. Teknoloji haberleri olmak üzere birçok alan da bu amacı benimseyerek yayın yapmaya çalışacağız.

İçerik konusunda ilk hedefimizi tamamlayarak düzen başladıktan sonra alışveriş konusunda yeni bir anlayış getirmeyi amaçlıyoruz. Artık güvenirliğini kaybetmek üzere olan internette en güvenilir platform olmayı amaçlamaktayız. Binlerce ürün satma gibi bir hayalimiz bulunmuyor. Satacağımız ürünler de gerçekten kullanıcıya o ürün hakkında her türlü detayı aktarabilmeyi ve mümkün olduğunca en uygun fiyata satmayı hedeflemekteyiz. Güvenilir alışveriş konusunda hedeflerimize ulaşarak gerçekten fark yaratan bir hizmet sağlayacağımıza inanıyoruz.